W piątek 2 października 2015 roku w naszej szkole odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka.

Ten dzień rozpoczęliśmy tradycyjnie od porannego dzwonka na lekcje. Po trzech godzinach zajęć wszyscy uczniowie, grono pedagogiczne oraz rodzice i pracownicy szkoły udali się na boisko szkolne, gdzie odbyły się konkursy oraz wspólne gry i zabawy dostosowane dla różnych grup wiekowych. Uczniowie tańczyli, rozgrywali mecz w piłkę nożną oraz rywalizowali w konkurencjach z wykorzystaniem ziemniaka. Dużą atrakcją cieszyły się pieczątki oraz tatuaże malowane farbami na rękach. Potem nastąpił kulminacyjny punkt święta. Wszyscy udaliśmy się na poczęstunek. Wszyscy ze smakiem konsumowali upieczone w ognisku ziemniaki oraz kiełbaski. Dodatkiem była też woda z cebulą oraz kiszone ogórki. Zabawa była bardzo udana i na pewno zostanie w naszej pamięci.